0.00 ₪
סל הקניות שלי

סל הקניות שלך ריק

0.00 ₪
סניפים: תל אביב - צפון דיזינגוף 283 03-5451000 | ראשל"צ - רוטשילד 105 03-5451010 | כפר סבא - התע"ש 13 03-5451015 | חיפה - הנביאים 8 04-8676731

Apple iPhone X יחי המלך החדש

iPhone X המלך החדש מבית Apple

אייפוניסטים אמיתיים לא מחכים שיאבד להם המכשיר, לא שיתיישן, ואפילו לא שיאט את הביצועים (בין אם בגלל תיאוריות הקונספירציה השונות נגד אפל ובין אם בגלל שחיקה טבעית).
אייפוניסטים אמיתיים מחכים להשקה של אפל ודואגים לשריין לעצמם את המכשיר החדש ביותר לפני כולם.
ההשקה של ה iPhone x הייתה אירוע קצת מוזר בהקשר הזה.
מצד אחד - ההילה סביב המכשיר יצרה הבטחה למשהו מיוחד באמת. פריט פרמיום אמיתי למבינים בלבד.
מצד שני - מלבד היעדר כפתור הבית המוכר, וכמה פיצ׳רים מגניבים, לא היה ברור אם ה iPhone x - שווה את מחיר הפרמיום שבו הוא נמכר.

Apple iPhone X המלך החדש מבית Apple

עיצוב:
מבחינת עיצוב האייפון x הוא בראש ובראשונה הסמארטפון האלגנטי ביותר הקיים היום בשוק.
מסך OLED בגודל 5.8 אינץ׳ המספק תצוגה מרשימה יותר מכל אחד מדגמי הפלוס הקודמים לו.
היעדר כפתור הבית שנראית ברגעים הראשונים מוזרה וחסרה מעניקה למכשיר ״לוק״ ייחודי ומתוחכם, ועם כל החששות, מתרגלים להיעדרו של הכפתור תוך יומיים שלושה.

ביצועים:
משתמשי iPhone ותיקים, לא ממש יכולים לדמיין איזה שיפור נדרש בביצועים, כי iPhone זה iPhone, וכל iPhone חדש מרגיש טוב יותר, כמו שמרגישים כשמכונית חדשה נוסעת טוב יותר.
אבל האייפון x החדש מרגיש כמו שדרוג אמיתי.
מהר יותר, חלק יותר והתנהגות הממשק השונה הנובעת מהיעדר כפתור הבית - גורמת לשימוש ב iPhone x להרגיש קצת כמו נהיגה ברכב ספורט .

פיצ׳רים נוספים:
פיצ׳ר הדגל - טכנולוגיית זיהוי הפנים היא באמת אחד הדברים המגניבים שמציע ה iPhone x ועל אף החשש מתקלות או תפקוד מגמגם - זה באמת עובד, ולמשתמשים שהפרטיות חשובה להם - מדובר בפיצ׳ר יקר ערך.
עמידות בפני מים ואבק - נכון, שכבר יש מכשירים שמספקים הגנה ממים, ונכון שלא השלכנו את המכשיר לכינרת כדיי לבחון את זה, אבל האפשרות ללכת עם המכשיר האלגנטי הזה שנראה עדין כל כך בתוך גשם שוטף בלי בעיה - היא יתרון משמעותי.
ונוסף לכל אלה, מערך הצילום האיכותי של אפל, התמיכה בטעינה אלחוטית ועוד פיצ׳רים ברמת ה nice to have כמו מענה באימוג׳י מדבר להודעות SMS (מגניב בערך ליומיים, אח״כ זה עובר…)

בשורה התחתונה, אפל הצליחו לעשות את זה שוב. נכון, הם לא המציאו את עצמם מחדש, אבל הם הצליחו לקחת את המוצר הטוב והמוכר שלהם ולתת לו טוויסט יוקרתי ואלגנטי שמיליוני אייפוניסטים בעולם מחכים לו בעליון עיניים.
האם ה iPhone x שווה את מחיר הפרמיום שלו? זה כבר עניין אינדיווידואלי ותלוי בעומק הכיס של הלקוחות.
אנחנו, צריך להודות, לא התאפקנו.

 

כתיבת תגובה