0.00 ₪
סל הקניות שלי

סל הקניות שלך ריק

0.00 ₪
סניפים: תל אביב - צפון דיזינגוף 283 03-5451000 | ראשל"צ - רוטשילד 105 03-5451010 | כפר סבא - התע"ש 13 03-5451015 | חיפה - הנביאים 8 04-8676731

Canon EOS 800D החדשה!

Canon EOS 800D מצלמה שהרבה חובבים יחבבו

לרכישה - לחצו כאן!

המצלמה Canon EOS 800D הינה מצלמת חובבים הדורשים לא מעט מהמצלמה שלהם.

המצלמה בעלת אפשרויות רבות ובעלת נוחות תפעול המאפשרת לכל צלם לשלוט בה בקלות רבה.

ה-Canon EOS 800D בעלת חיישן CMOS ברזולוציה של 24 מיליון פיקסלים.
החיישן CMOS מאפשר קבלת תוצאות מדויקות עד הפרטים הקטנים ביותר.

Canon EOS 800D Canon EOS 800D

רגישות ISO גבוהה של עד 51200 נותנת תוצאות גבוהות ובהירות בתנאי תאורה חלשים

מבלי לפגוע באיכות בתמונה.

ה-Canon EOS 800D מצוידת במעבד תמונה חדיש Digic 7 מהיר ואיכותי.

שילוב מנצח של מעבד, חיישן איכותי ורגישות ISO גבוהות.

המצלמה כוללת מערכת מיקוד חדשה ומהירה בעלת 45 נקודות מיקוד הניתנות לשליטה באופן ידני.

Canon EOS 800D Canon EOS 800D

המצלמה Canon EOS 800D כוללת תקשורת אלחוטית WI-FI מובנית לשליטה במצלמה ושיתוף מהיר
של תמונות וסרטים ברשתות החברתיות באמצעות הטלפון הסלולרי.

Canon EOS 800D Canon EOS 800D

המצלמה כוללת מסך LCD מתכונן בגודל 3 אינץ' המעניק חווית צילום יוצאת דופן.
המסך המתכוונן מאפשר לצלם אובייקטים במצבים קשים וללא מאמץ.

מצלמות חובבים הן מוצרי שדי עומד בפני עצמו. הכוונה היא שחובבי צילום דורשים לא מעט מהמצלמה איתה הם יצלמו ויש להם דרישות די גבוהות על מנת לעמוד באתגרי צילום מגוונים ומורכבים. כך, גם אם לא מדובר על צלם מקצועי, הרי שחברה רצינית תעדכן חלק ממוצריה כדי שיתאימו לרמה גבוהה של חובבי צילום.

Canon EOS 800D ניתן להגיד בקלות רבה שהיא מצלמת חובבים מצוינת.
היא קלה לנשיאה, מציגה אפשרויות הפעלה מגוונות ביותר, מגיבה במהירות, מצלמת תמונות מלאות עניין, ומדגישה את הייחוד שלה בזכות מערכת המבוססת מצלמת רפלקס בעלת עדשות שמתחלפות בהתאם לצרכים ולרצונות של המשתמשים.

המשקל הקל שלא מפחית מרמת האיכות - גוף המצלמה שוקל 532 גרם בלבד!

יהיו כאלו שיחשדו במשקל קל ככזה שיכול לגרום לחומרה פשוטה יותר או לבנייה עדינה יותר של המצלמה.
ה- Canon EOS 800D מעלימה מיד את החשדות האלה כשהיא מצליחה להיות הן משוכללת מאוד, הן יציבה והן בעלת משקל נמוך יותר מלא מעט מצלמות אחרות בקטגוריה שלה. כך היא גם נכנסת לתיקים קטנים יחד עם המבזק המובנה שלה ועדשת הקיט.

מי שאוחז במצלמה זו מרגיש שלא מדובר בצעצוע חלילה, אלא במוצר שהושקעו בו שעות פיתוח רבות והנדסת אנוש גבוהה. הציפוי המחוספס מסייע לאחיזה מלאה ובטוחה, והלחצנים הגדולים שבולטים להם באלגנטיות מקלים על הצלם באיתורם במהלך שעות הצילום. שילוב זה מזכיר לנו עד כמה קנון היא מומחית עולמית לייצור מצלמות.

קל להתלהב ממצלמה עם מסך כזה

ה- Canon EOS 800D מציגה עוד שלל יתרונות חשובים. אחד מהם הוא המסך האחורי שמסתובב כדי שניתן יהיה לאחסן אותו אל גוף המצלמה. כך המסך לא סובל מנגיעות שגורמות לכתמים וכיו'. עבור משתמשי מצלמות רפלקס, פתרון זה הוא איכותי ביותר ומאפשר שמירה על המצלמה כולה בלא מעט מקומות שאליהם מגיעים.
בנוסף, המסך של דגם זה נשלף ומסתובב. זהו מסך מפרקי שמאפשר לצלם הן מעל גובה הראש והן מגובה הרצפה ממש. כך אין כל צורך לחפש מקום גבוה, להיעזר בסולם או לבצע תנועות אקרובטיות מיותרות. לגבי צילום וידאו רואים המשתמשים כיצד מנגנון מיקוד אוטומטי מציג יעילות רבה ורזולוציה מכובדת מאוד.

העדשה החדשה של קנון

בדגם זה מציגה חברת קנון עדשה חדשה. העדשה מגיעה יחד עם המצלמה כקיט והיא משתלבת מצוין עם גוף המצלמה. מדובר בעדשה קלה שמאזנת עוד יותר את אחיזת המצלמה ומעניקה לצלם יופי של אפשרות להתמקד בלא מעט אובייקטים. איזון זה מונע את ההרגשה המרגיזה של משיכה כלפי מטה בחזית המצלמה.

לעדשה החדשה יש מנגנון מיקוד מהיר ביותר שקולט בזריזות גם אובייקטים קשים שיש להם קונטרס נמוך. גם ההתמודדות עם תאורה חלשה היא פשוטה עבור העדשה השקטה של ה-Canon EOS 800D. לעדשה מצורף מכסה שמאפשר הסרה גם כשמגן השמש מורכב, והיא מיוצבת (IS). כך היא מוכיחה את תרומתה לכל צילום.

כתיבת תגובה