0.00 ₪
סל הקניות שלי

סל הקניות שלך ריק

0.00 ₪
סניפים: תל אביב - צפון דיזינגוף 283 03-5451000 | ראשל"צ - רוטשילד 105 03-5451010 | כפר סבא - התע"ש 13 03-5451015 | חיפה - הנביאים 8 04-8676731

UE BOOM 2 הרמקול 360° החדש

UE BOOM 2

ואלו הדברים שכדאי לקחת כשיוצאים אל המדבר:
חברה טובה
מעיל טוב
רמקול טוב
כל השאר, יסתדר מעצמו.

אז נסעתי לסוף שבוע במדבר עם חברות, להתנתק, לנשום, לדבר על הכל ועל שום דבר - משהו כזה שבנות עושות לפעמים (בנים בד״כ צריכים ממש לעשות משהו, ולא סתם להיות ביחד)...

אז ארזנו בגדים נוחים, סיגריות וחטיפים, נפרדנו לשלום מהבוסים, הבעלים והילדים, ויצאנו לדרך.

רגע לפני שיצאנו לגמרי מהעיר בעודנו שרות בקול באוטו עם המוסיקה החביבה עלינו, נזכרנו באימה - לא לקחנו רמקול! איך נשמע שם מוסיקה?!?!?!

פה אחסוך לכם סיפור ארוך של כמה טלפונים, ועיקוף קטן שבסופו הצטרף לנסיעה תודות ל mdk רמקול נייד מדגם Logitech UE Boom 2 כשהתלוותה אליו בבקשה קטנה - לבדוק באמת מה הוא שווה, ולכתוב על זה כמה מילים כשאשוב.

אז לא אוכל לספר פה בדיוק מה קרה שם במדבר, ולא על הדברים שעליהם דיברנו, ההחלטות שהחלטנו, ההבטחות שהבטחנו, אבל אני כן יכולה לספר ש Logitech UE Boom 2 היה החבר הנוסף שהצטרף אלינו למדבר, ועם כל שעה שעברה למדנו לאהוב אותו יותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גודל וצורה: ה Logitech UE Boom 2 הוא גליל יחסית קטן וקל משקל, נוח מאד לנשיאה, להזזה ממקום למקום, ויש גם בצורה הזו משהו אסטטי מאד שנעים בעין, לא משנה איפה מניחים אותו.

צליל ואיכות שמע: אז נכון שלחברות ״פיינשמקריות״ כמונו יש דרישות גבוהות מהסאונד, ונכון, ששום רמקול שפגשנו עד כה לא באמת נותן פייט למערכת ביתית מקצועית מושקעת - אבל… ה Logitech UE Boom 2 נותן מענה לא רע בכלל,ֿ באופן מפתיע, דווקא יותר בחלל פתוח מאשר בחדר סגור, כשהדבר הכי מגניב אצלו - הוא הצליל ההיקפי של 360 מעלות, כך שלא משנה איפה מניחים את ה Logitech UE Boom 2, כל מי שבסביבה, שומע בדיוק את אותו הדבר, באותה האיכות, ואותו הווליום, וזה באמת תכונה, שלא הייתי מעלה על דעתי כמה היא חשובה, עד ה Logitech UE Boom 2.

בנוסף לסאונד, ה Logitech UE Boom 2 עמיד למים! אז זה לא שהטבענו אותו בג׳קוזי, אבל החבר היקר שלנו קיבל לא מעט שפריצים מפה ומשם, ולא הראה שזה מזיז לו בכלל.

חיבורים: חיבור בלוטוס זה די סטנדרטי בכל רמקול היום, אבל ה Logitech UE Boom 2 מאפשר לחבר אליו שני ניידים בו זמנים, המשחק שזה אפשר לנו לנוע בין פלייליסטים שונים ממכשירים שונים היה תענוגגגג אמיתי!

סוללה: לא יכולה להגיד בדיוק כמה שעות באמת החזיקה, אבל לא חשנו בשום רגע שנגמר לנו ה Logitech UE Boom 2…

הטענו אותו כל לילה, הדלקנו כל בוקר, והוא רץ איתנו יפה כל היום, בלי להתלונן ובלי לגמגם.

בדרך חזרה היינו אמורים לעשות עיקוף בדרך ולהחזיר אותו. התקשרנו לבדוק כמה הוא עולה, ולקח לנו בדיוק שתי שניות להחליט שאחרי 3 ימים במדבר, Logitech UE Boom 2 הוא כבר חלק מהמשפחה.

בבית שמחו לקבל את פנינו, אי אפשר להגיד שלא, אבל היה קצת מעליב לגלות, שהילדות שמחו יותר עם ה Logitech UE Boom 2- המתנה שאמא הביאה מהמדבר, מאשר מאמא עצמה…

כתיבת תגובה